Titles you rated
Top GunRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
LightyearRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0- When You Grow UpRated ★ 4.0
Dry Ground BurningRated ★ 3.0
Corsini Sings Blomberg & MacielRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
The Swimming PoolRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5