Movies
Ratings
28
Scandal MakersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
SpyRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
LeonRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0