Series
Ratings
15
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
TomatoRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0