Series
Ratings
153
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Dragons of WonderhatchRated ★ 2.5
The DealRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Clusterf**k: Woodstock '99Rated ★ 3.5
Medical Examiner Dr. QinRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Move to HeavenRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 0.5- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
HappinessRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0