Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 4.0
She Would Never KnowRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Kkondae InternRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
18 AgainRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.5
PerfumeRated ★ 2.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.5
The Miracle We MetRated ★ 3.0
MistyRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
My Golden LifeRated ★ 5.0
ArgonRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 1.0
DoctorsRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0- More Than Words Can SayRated ★ 4.5
- The Brothers' RiverRated ★ 4.5