Titles you rated
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 1.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0