Movies
Ratings
50
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
FriendRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0