Movies
Ratings
148
The InternRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5