Series
Ratings
43
My Love Eun DongRated ★ 4.0- School 2Rated ★ 1.5
BigRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0