Titles you rated
EntourageRated ★ 1.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
DoctorsRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
The Flower in PrisonRated ★ 2.5
JackpotRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 2.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 2.5
Come Back AliveRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Neighborhood’s HeroRated ★ 1.5
SignalRated ★ 5.0