Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Yourself and YoursRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5