Titles you rated
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0