Movies
Ratings
141
Forever the MomentRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0