Series
Ratings
63
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Make a Woman CryRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
MaskRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0