Movies
Ratings
39
GhostbustersRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
Miss PotterRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 5.0
AdoreRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0