Movies
Ratings
158
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.0
Mood of the DayRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0