Movies
Ratings
401
The SubstanceRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5