Titles you rated
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
Mozart: The Marriage of FigaroRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5