Series
Ratings
114
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
Pingu Season 2Rated ★ 4.0
The Joy of PaintingRated ★ 3.5- Magic Knight RayearthRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.0
Hare+GuuRated ★ 2.5
Sailor Moon SRated ★ 3.0
Sailor Moon RRated ★ 3.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 2.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0- NeukkimpyoRated ★ 4.0
- Magical DoReMiRated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0- Montana JonesRated ★ 3.5
- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.0
- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0