Titles you rated
The Two PopesRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
First ManRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0