Movies
Ratings
60
Point BreakRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.0