Series
Ratings
101
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 4.0
Modern FarmerRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 5.0
All About My RomanceRated ★ 4.5
Childless ComfortRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5