Titles you rated
Shirley: Visions of RealityRated ★ 1.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 0.5
Belle & SebastianRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 0.5- Take OffRated ★ 1.0
Toy Story 3Rated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 2.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 1.0
Love, RosieRated ★ 1.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 0.5
Monsters UniversityRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 4.0