Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 4.5
NoahRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 1.0