Series
Ratings
36
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 4.5
Under the DomeRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0