Movies
Ratings
2790
A SAMURAI IN TIMERated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 4.5
La CérémonieRated ★ 3.5
There’s Still TomorrowRated ★ 0.5- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 3.5
Glengarry Glen RossRated ★ 3.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
AfireRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
AnimaRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 3.0
MouchetteRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
AuditionRated ★ 3.5