Titles you rated
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5