Titles you rated
Hana and AliceRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 2.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0