Series
Ratings
108- Terms of EndearmentRated ★ 3.5
- You and IRated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 3.5
Glass SlippersRated ★ 4.0- Sad Love StoryRated ★ 3.0
- Mr. QRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.0
Hooray for LoveRated ★ 3.5
Spring WaltzRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 3.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 2.0- My Love PatzziRated ★ 4.0
MRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
TomatoRated ★ 4.0