Titles you rated
1917Rated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5