Movies
Ratings
16
The Maze RunnerRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5