Movies
Ratings
539
BugoniaRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
RinguRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 5.0
QueerRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
SawRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 4.0
The FlyRated ★ 3.5
M. ButterflyRated ★ 4.0
RawRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0