Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Kakegurui TwinRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Sharp ObjectsRated ★ 5.0
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 3.0
Community Season 1Rated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 3.0