Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5