Movies
Ratings
235
VeteranRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 1.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0