Movies
Ratings
35
The Dark KnightRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 5.0