Titles you rated
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 0.5
Fight ClubRated ★ 0.5
The Chronicles of EvilRated ★ 0.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 0.5
LUCK KEYRated ★ 0.5
SawRated ★ 0.5
MonsterRated ★ 0.5
Midnight RunnersRated ★ 0.5
FuryRated ★ 0.5
Fantastic FourRated ★ 0.5
Ant-ManRated ★ 0.5
SecretRated ★ 0.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 0.5
The Perfect World of KaiRated ★ 1.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 0.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 0.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 0.5
The Truman ShowRated ★ 1.0