Series
Ratings
27
Twenty AgainRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 1.5
Bad GuysRated ★ 3.5
RememberRated ★ 1.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 2.5