Series
Ratings
58- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 1.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 1.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
- Moone BoyRated ★ 1.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0