Movies
Ratings
28
The Way HomeRated ★ 2.5
BrokenRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 1.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0