Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0