Series
Ratings
128
Another Miss OhRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
UtopiaRated ★ 0.5
Moorim SchoolRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
It Started With a KissRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 3.5
Can Love Become Money?Rated ★ 3.5
Glass CastleRated ★ 3.5
Tree of HeavenRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Mr. BeanRated ★ 2.5
Which Star Are You From?Rated ★ 2.5
Hello! My LadyRated ★ 2.5
The Return of IljimaeRated ★ 0.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.0
SoulRated ★ 0.5
Paradise RanchRated ★ 0.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0