Movies
Ratings
28
HannibalRated ★ 4.5
FelonRated ★ 4.5- American BredRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.0
Gone Baby GoneRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Wind RiverRated ★ 4.0
LizzieRated ★ 2.0
An Affair to Die ForRated ★ 2.0
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
Summer CampRated ★ 1.0
The DepartedRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0