Movies
Ratings
20
Bleak NightRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 2.5
TangledRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 0.5
HerRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 1.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0