Movies
Ratings
182
47 Meters Down: UncagedRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Fourth KindRated ★ 3.0
The TitanRated ★ 3.0
Banshee ChapterRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 5.0
It WatchesRated ★ 3.5
100 Ghost Street: The Return of Richard SpeckRated ★ 3.0
RinguRated ★ 4.0
DeadtectivesRated ★ 3.5
Sea FeverRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 4.0
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 4.0
HaunterRated ★ 4.5
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 4.0
Strange EventsRated ★ 0.5
AssimilateRated ★ 3.5
The ForgottenRated ★ 3.5
WinchesterRated ★ 3.5
The ColonyRated ★ 3.0