Movies
Ratings
249
SearchingRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.0
Another ChildRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
TenetRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
The UnderdogRated ★ 5.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0