Series
Ratings
125
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 5.0
Temptation of an AngelRated ★ 5.0
Dummy MommyRated ★ 5.0
Paradise RanchRated ★ 5.0
MomRated ★ 5.0