Movies
Ratings
221
The God of CookeryRated ★ 4.0
King of ComedyRated ★ 4.0
Forbidden City CopRated ★ 3.0
Love on DeliveryRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Fist of the North Star: The Legend of KenshiroRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0