Titles you rated
Endless LoveRated ★ 1.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
21Rated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 5.0
Bad TeacherRated ★ 4.5
Maid in ManhattanRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 2.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0