Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5- Mission: Impossible Season 1Rated ★ 3.5
This Is UsRated ★ 4.5